Links

CUNST

Kunstenaars Vereniging Flevoland:
Digitaal tijdschrift over kunst, cultuur en landschap in Flevoland: CUNST .



De kubus

De Kubus:
De Kubus Lelystad: KUBUS.
De Lelystadse Gids met Oog Op Kunst: OOK.



Kunstplein

Kunstplein Lelystad (facebook pagina).



De Dijkdichters
De Dijkdichters

De Dijkdichters.



Fevopost

Flevopost Lelystad.



Links van kunstenaars op alfabetische volgorde:

Kunstenaarweb-siteletter
  A (begin)
Harry Agemahttp://www.agema-art.nl
Piets Althuis (*)http://www.pietsalthuis.nl
Catrien van Amstelhttp://www.catrienvanamstel.nl
Marianne Aulmanhttp://www.marianneaulman.nl
  B (begin)
Menno Baars (*)http://www.mennobaars.nl
Menno Baars (Wikipedia)https://nl.wikipedia.org/wiki/Menno_Baars
Frida Badoux (*)http://www.fridabadoux.com
Jonna Balk (*)http://www.jonnabalk.nl
Menno Bauerhttp://www.mennobauer.nl
Ineke van Beersum (*)http://www.inekevanbeersum.nl
Kitty van den Beldhttp://www.kitskunst.nl
Hans Berkhout (*)http://hansberkhout.nl
Frans Bernart (*) 
Claudia Bidoggia (Twents Glas Design) (*) 
Conrad Bloemers (*) 
Guda Boelens (*)http://www.gudaboelens.nl
Marrie de Boer (*)http://www.marriedeboer.nl
Rob de Boer (*)https://www.kunststukken101.nl/kunstenaar/rob-de-boer
Rob de Boer en Frank Greven (*)http://www.grevenboer.exto.nl
Annemiki Bokhttp://www.annemikibok.nl
Ronald Boonacker (*)http://www.ronaldboonacker.com
Robert Bosari (*)http://home.kpn.nl/f2hrsbosari
Leo van den Boshttp://www.leovandenbos.eu
Iris van 't Boschhttp://www.atelier4iris.nl
Iris van 't Boschhttp://www.iris-bosch.kunstinzicht.nl
Ada Breedveldhttp://www.adabreedveld.nl
Nelleke Brinkman (*)http://www.nellekebrinkman.nl
Herman Brood (Wikipedia)https://nl.wikipedia.org/wiki/Herman_Brood
Emeke Buitelaar (*)http://www.debuitelendemaan.nl
Coos Buitenhuishttp://www.paletzwolle.nl/members/coos-buitenhuis-everaarts/profile/
  C (begin)
Rob Cloushttp://www.robclous.nl
Eric Cremers (*)http://www.ericcremers.exto.nl
  D (begin)
Hannie Diender (*)http://www.hanniediender.nl
Eric Dijkstra (*)http://www.ericdijkstra.com
  E (begin)
Frances Eckhardt (*)http://www.franceseckhardt.nl
Fenneke van der Elsthttp://www.fennekevanderelst.nl
Ria van Eykhttp://www.riavaneyk.nl
  F (begin)
Elly Frankfort (*) 
  G (begin)
George Nicolaas Geutjes (*) 
Frank Greven en Rob de Boerhttp://www.grevenboer.exto.nl
Frank Grevenhttp://www.degreef.exto.nl
Felix Guerain (*)http://www.felixguerain.com/
  H (begin)
Loes de Haanhttp://www.loesdehaan.nl
Anita de Harde (*)http://www.anitadeharde.nl
Desire Haverkamphttp://www.desirehaverkamp.nl
Kim Heesakkers (*)http://kimheesakkers.exto.nl
Marie José van der Heijden (*)http://www.liverezh.nl
Wim Hendriks (*) 
Francisca Henneman (*)http://www.difranci.com
Angèle Hoegee 
Rinus Hofman (*) 
Jan Hollenberghttp://www.janhollenberg.exto.nl/
Anton Hulsthttp://www.houtdraaifotos.nl
  I (begin)
Johan IJzermanhttp://www.yzerman.nl
Anneke Ingelse (*)http://www.anneke-ingelse.nl
  J (begin)
Sacha Janzee (*)http://www.atelierchanger.nl
Mats Jonassonhttp://www.matsjonasson.com
Jakob de Jonge (*)http://www.jakobdejonge.com
  K (begin)
Lydie Knol (*)http://www.lydiekeramiek.nl
Jose Koebruggehttp://www.josekoebrugge.kunstinzicht.nl
Mieke Königel (*)https://flevokunst.nl/lid/mieke-königel
John Konijnhttp://www.johnkonijn.nl
Rietje Koothttp://www.marjori-lutterart.nl
Jan Kootstra (*)http://www.jankootstra.nl
K. Kortlanghttp://www.liverezh.nl
Theo Koster (*)http://www.theokoster.com
Geertruida Krake (*) 
  L (begin)
Yvonne Leeman (*)http://www.yvonneleeman.nl
Frea Lenger (*)http://www.frealenger.nl
Marjolein van Lubeck (*)http://www.marjoleinvanlubeck.nl
Els van Luijk (*)http://www.beeldopbeeld.com
Else van Luin (*)http://www.elsevanluin.nl
Else van Luinhttp://www.flevokunst.nl
  M (begin)
Monica Maat (*)http://www.monicamaat.nl
Wilma Markshttp://www.kunstvanmarks.exto.nl
Johan Meeske (*)http://www.johanmeeske.nl
Peter Meijer (*)http://petermeijerkunst.nl/
Peter Meijer (*)http://petermeijer.com
Henk van der Molenhttp://www.henkm-schilderijen.nl
Tini Muller (*)http://www.tinimuller.exto.nl
  N (begin)
Monique Nieberg (*)http://www.moniquenieberg.nl
Mariska Nieuwednijk (*)http://www.anappleaday.amsterdam
Rien Nijboer (*)http://www.riennijboer.nl
Ria Nijhof (*)http://www.atelierdeguldenhof.nl
Wim Noordam (*)http://www.wimnoordam.nl
  O (begin)
Kim ten Oever (*)http://www.helderglaskunst.nl
Bram Oomshttp://www.twonder-edelsteensieraden.nl
Hans Ottenhof (*)http://www.ottenhof.com/hans
  P (begin)
Saskia Pfaeltzerhttp://www.saskiapfaeltzer.nl
Marjan vd Pijl 
Loes Planthttp://www.degraanrepubliek.eu
Lidy Ponte (*)http://www.lidyponte.com
Lena Postuma (*)http://www.lenapostuma.nl
Lena Postuma (Wikipedia)https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Lena_Postuma
  R (begin)
Marie-Thérèse van der Riethttp://www.kunstkust.nl/MT
Peter de Rijckehttp://www.peterderijcke.nl
Peter de Rijcke (Wikipedia)https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Peter_de_Rijcke
Astrid van Ruiten (*)http://www.opgoudgeluk.nl
Hans Ruijter (*)http://www.schipperkunst.nl/hans-ruijter
  S (begin)
Piep van Sante (*)http://www.piepvansante.nl/
Jacqueline Schäfer (*)http://jacquelineschafer.com/
Gertjan Scholte-Albers (*)http://www.scholte-albers.nl/
Merel Schoumanhttp://www.merelschouman.nl
Jeanne Marie Schuddeboom (*) 
Karel See (*)http://www.exto.nl
Raed Selmanhttp://www.raedselman.nl
Joop Siemer (*)http://www.joopsiemer.nl/
Joost Speethttp://joostspeet.com/
Joyce Sprong (*) 
Monica Stapleshttp://www.monicastaples.nl
Lia Steffens-Jansen (*)http://www.liasteffens.webs.com
Marja Steinmetz (*)http://www.marjasteinmetz.nl
Joke Struik (*)http://www.galeries.nl
  T (begin)
Valerie Teekema (*)http://www.wildglass.nl
Carry Tefsen (*)http://www.carrytefsen.nl
Louise van Terheijdenhttp://www.louisevanterheijden.nl
Angenelle Thijssen (*)http://www.angenelle.nl
Marja Thijssen (*)http://www.marjathijssen.nl
Terry Ray Thompson (*) 
Jacqueline Tijssen (*)http://www.tijssenkeramiek.nl
Chris Timmers (*)http://www.christimmersfotografie.nl
Frans van Tol (*)http://www.fransvantol.nl
Claudia Bidoggia en Kim ten Oever
(Twents Glas Design)
http://www.twentsglasdesign.nl
  U (begin)
Sjoukje Ultzenhttp://www.sjoukjeultzen.com
  V (begin)
Joke Venhorst 
Maria la Verda (*)http://www.marialaverda.com
Fransje Versloothttp://www.fransjeversloot.nl
Erika Visser (*)https://erikavisser.exto.nl
Cees Vlietman (*) 
Myra de Vries (*)http://www.myradevries.nl
Tineke Vrijs (*)http://www.tinekevrijs.exto.nl
Cornelia Vrolijkhttp://www.corneliavrolijk.nl
Yvonne Vulpenhorsthttp://www.yvonvulpenhorst.nl
  W (begin)
Hein Walterhttp://www.heinwalter.com
Ellen Wenninkhttp://www.ellenwennink.nl
Margreet van Werkhoven (*)http://www.vanwerkhoven.exto.nl
Carla Wijdemans-Donselaar (*)http://www.carlawijdemans.nl
Grietje van Wijk (*)http://www.grietjevanwijk.weebly.com
Lea Wijnhoven (*)http://leawijnhoven.nl
Henk Woestenburg (*)https://sites.google.com/site/kunstbeelden
  Y (begin)
Johan IJzermanhttp://www.yzerman.nl
  Z (begin)
Lieuwe J. Zander (*)http://www.lieuwejzander.com
Henny van Zanten (*) 
Joke Ziekenoppasser (*)http://www.jokeziekenoppasser.com
Gea Zwart (*)http://www.geazwart.nl
Ans van der Zweep (*)http://www.ans-art.nl

Naar (begin) pagina.

(*) Kunstwerken bij de Kunstuitleen Flevoland aanwezig, of gehad (zie bij 'Over kunstenaars').

2019-03-26 (6601)